Archiv, Knihy - Doktor od jezera hrochů; kdysi - Jen KLUCI

Přejít na obsah
Svět okolo nás je pozvánkou do světa filmu, hudby a nebo doporučením knih...
Máte pocit, že nám něco uniká? Je to dost možné, protože ne každý sleduje vše. Proto budu moc rád, když mi pošlete další typy na filmy, hudbu a nebo knihy.

MIROSLAV ŠVANDRLÍK "Doktor od jezera hrochů"
MIROSLAV ŠVANDRLÍK "Doktor od jezera hrochů"
Ilustroval: Jiří Winter Neprakta
2007 Nakladatelství XYZ, s.r.o.
Koncem měsíce února 2010 jde do kin nová česká komedie DOKTOR OD JEZERA HROCHŮ

Dříve, než písmena ze stejnojmenného humoristického románu oživnou na filmovém plátně, zvu vás ke knižní podobě tohoto skvostu spisovatele Miloslava Švandrlíka (10.8.1932 - 26.10.2009).
Zapojte svou fantazii a prožijte úsměvný příběh s mladým a svědomitým lékařem Čeňkem Dobeškem, který se však do dnešního života skoro nehodí. Doktor pracuje v pražské nemocnici na interně, a neumí svého povolání či poslaní využít ke svému prospěchu jako jiní jeho kolegové ze studií nebo ze špitálu. Žije v bytě se svou manželkou Zuzanou a její matkou. Již na samém začátku je čtenář zasvěcen do složitého propletence jejich vztahů, kterým bezkonkurenčně dominuje rázná tchyně Marie Košvancová. Mudr. Dobešek svou pokornou skromností a ochotou dokáže v jakoukoliv dobu vyhovět prosbám všech, kteří zazvoní u jejich bytu. A to pobuřuje tchyni, která by ráda měla za zetě doktora s velkým D, tedy někoho, kdo je především uznávanou osobností, nejlépe lékaře, zámožného, úspěšného a váženého. Jednoho dne se náš kladný hrdina, především „díky“ své manželce a tchýni, vydá na pracovní cestu do Afriky k JEZERU HROCHŮ. Dobrodružné osudy českého doktora sledujte na stránkách skvělé knížky, kterou Vám doporučuji nejen pro dlouhé zimní večery.

-JaJR-
Klub u Rudolfa

Možná ještě hledáte:


Možná ještě hledáte:
FilmBOX
Parta

Možná ještě hledáte:
FilmBOX
Parta

Jen KLUCI
Web pro kluky na kluky
a jejich přátelé
Web o přátelství,
výletech, filmech,
hudbě
a hlavně o životě jaký je...

A všechno (s klíčkem):
Všechno
fBoxmBOX

Jen KLUCI
Web pro kluky na kluky a jejich přátelé
Web o přátelství, výletech, filmech, hudbě, knihách
a hlavně o životě jaký je...
Hospoda Pochvalov
Růžový Slon
Návrat na obsah