Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences

JK21 - Jen KLUCI

Přejít na obsah
Jen KLUCI web
Co bylo, bylo a už toho moc nezměníme.
Tenhle web sem se snažil nějak rozpohybovat. Několik let. Bohužel jsem to vzal vždy za špatný konec a zdá se, že už se jen tak nevrátím na ten správný začátek. Rok nula jsem tedy nakonec nedal. Zkusil sem rok jedna. Začal opět a pěkně po staru. Jenže retro netáhne a já tak nakonec zamykám vrátka. Alespoň zatím. Pokud se v dnešní době najde někdo, kdo si bude myslet, že se čas dá zvrátit a zkusí jít se mnou proti proudu, tak třeba zase odemknu tenhle virtuální svět.
Pro úplnost ještě malá rekapitulace
Svou historii Jen KLUCI začali psát kdysi na portále lidé.cz. Ta doba vzala za své ve chvíli, kdy Seznam poslal k ledu chaty. Místo nich pak vytvořil paskvil v podobě profilů. Jak to dopadlo, už teď všichni víme.
Já se zatím nějakou dobu snažil fungovat nezávisle a to se mi dařilo zhruba rok. Pak nastal čas drobných životních změn. A jak to opět dopadlo, už je vám asi jasné. Dostal jsem se znovu na začátek.
 
Od té doby ale jen sním, že se jednou, alespoň trochu, přiblížím době dávno minulé, zastavím (a nebo alespoň na chvilku zpomalím) čas… A tak proto ten pokus číslo 21 (odvozen od roku 2021) který zapadal prachem virtuálních hvězd...
YGraver

Ale i v roce 2024 se tu něco děje
Takže něco navíc můžete najít - pokud chcete hledat - níže...
VšekuchařMJ & FilmBOXVeselé Velikonoce 24DJ BRAQ & song týdneChessy @ MusicBOX
ZdárekVýchod
Všechno
(teda když máš klíček)
"Nenamáhejte se být lepší než vaši současníci, nebo předchůdci. Snažte se být lepší, než jste."
William Faulkner
"Není všeobecnější touha než-li ta vyniknout."
William Shakespeare
"Otázka trápí mě nocí i dnem, zda lidstvo, či mé já, blázen je."
Albert Einstein
„Mám rád muže, kteří mají jistou budoucnost, a ženy, které mají jistou minulost.“
Oscar Wilde
"Přijmi to, co je. Nech plavat to, co bylo. A měj víru v to, co přijde."
nevím. ale hezky se to čte...
YGraver
Ahoj JEN KLUCI i v květnu 2024
Osmnáctý Jen KLUČIČÍ (tý)deníček 05.05.25
- edit 1: bonusové setkání bude v Praze 11. května, Botanická zahrada (info na vyžádání)
- edit 1: setkání JK bude v Praze 27. května (info na vyžádání)
Tak nějak jako se vrátím k tomu minulému týdnu. Protože to bylo celé fakt hodně náročné. A prostě se ještě jednou moc a moc omlouvám.
Minulou sobotu jsem se účastnil jedné
akce v Chebu. A byl to takříkajíc počátek konce.
V pondělí jsem tak musel odříct naše setkání v Praze a moc se za to omlouvám. Pondělí jsem proležel a měl horečku a čerpal sílu na druhý a třetí pracovní den...
Tím pádem jsem ani nezapnul počítač a nedoplnil vše co jsem si připravil a co třeba poslal Tom a tak...
Nicméně jsem nakonec postupně doplnil vše co bylo třeba.
Takže máme song týdne od CHRISE HOUSMANA (a to i s parádním
klipem - o tom ani potom). Máme zmínku o filmové komedii Kámoši - tu si můžete naladit / pustit na SkyShowtime. Vyhrabali jsem naprosto úžasnou a jedinečnou desku od ETERNAL SEEKERS nazpívanou jedinečným hlasem Lenky Dusilové.
A protože je začátek měsíce, došlo i na knížku - za což jsem moc rád. Nu a v neposlední řadě, si vyvolení mohou zahrát i dlouho slibované pexeso.
A co se bude dít dál? Já doufám, že se mi podaří konečně setkání. A také odložený bonusový sraz, který ale stejně bude ohlášen na poslední chvíli. To znamená, že pokud plánujete vše na dlouho dopředu, dostanu nejspíš košem. Ale stejně bude!
No tak to je teď úplně vše. Užívejte jara a zase brzo na čtenou.
Ahoj Jen KLUCI i v dubnu
Šestnáctý Jen KLUČIČÍ (tý)deníček 21.04.24
Mám tu další sobotní večer a řádky pro web píšu na koleni...
Tak dobře, na koleni ne. Na stole ano. V práci na stole. A za chvilku bych si měl jít lehnout, ale...
Tak jen v rychlosti. Jarda si dal sraz s Robertem. Nebo naopak. Broník se snaží nepropásnout mou maličkost v záři reflektorů. Já vypustil datum možného setkání. V květnu se možná uslyšíme na rádiu. A tím sem shrnul vše podstatné na jednu hromadu.
Jsem rád že se líbí čas od času vtip a jsem rád, že žijete...

Patnáctý Jen KLUČIČÍ (tý)deníček 14.04.24
- edit: sraz bude v pondělí 29. dubna v 17 hodin na hlavním v Praze - info na vyžádaní
Především ho tentokrát píšu v posteli a opravdu v sobotu večer. Hlavním důvodem je, že jsem byl požádán, abych nafotil kolegyni svatbu. To se stalo v pátek.
A dnes jsem celý den byl v práci. U Roberta v práci.
No al to znamená, že stále nic nestíhám. Zítra, to jest v neděli, budu opět v práci u Roberta a v pondělí už zase ve své práci. A tím pádem se tedy omlouvám, že kde nic tu nic a pořád nevíme.... jestli drink bude... nebo nebude... (ale bojte. Bude!)
Tak mi ještě vydržte jo?
A jo. Díky Broníku za tip... Nejen na hudbu a výlet. A díky všem co se drží doteď.


Čtrnáctý Jen KLUČIČÍ (tý)deníček 07.04.24
Tak a máme za sebou nejen letošní apríl, ale i Velikonoce. A já doufám, že jste si je pěkně užili. A pokud ne, tak se s tím nedá rok nic dělat. Já, jak víte, si užíval Velikonoce prací a i když to možná nebylo úplně dokonalé, přeci jen jsem pár unavených koledníků na vlaku potkal.
Drobná perlička z vlaku. Už jsem si zvykl na spoustu reklamních letáků, které se na nás valí ze všech stran. Ale korunu tomu v posledních dnech nastavil Šlágrfest. Teda samosebou, že všichni milovníci české "lidové" tvorby jako je Duo Yamaha a jim podobné hvězdy, mají nárok na vlastní festival... Ale pracovník reklamní agentury musel mít smysl pro humor, když do jednoho rámu umístil pozvánku na zmíněný Šlágrfest a do druhého pozvánku na Tři sestry open air v ledárnách...
Chtěl bych poděkovat Tomovi za jeho objev. Skupina MALONE mi opravdu unikala. A musím říct, že song "barvy ráje" teď rotuji skoro pořád. Ta myšlenka "raději shořet, než vyhořet" má totiž vážně něco do sebe. Takže díky Tome, je to opravdu povedený náladový song.
Musím se omluvit milí Jen KLUCI, protože se zdá, že tentokrát vážně nesplním předsevzetí bonusového srazu. Takže prosím o trpělivost a snad nám květnový měsíc bude více nakloněný. Nicméně nějaký ten drink snad společně v druhé půlce měsíce dáme. Datum upřesním s dalším v následujícím týdnu.
Tak jo. To by mohlo být vše. Pokud jsem na něco zapomenul, můžete mi to nandat ve vzkazech...
YGraver / JK - zdroje YouTUBE a YT.music
Martin Jindra
Americký film Spoiler Alert
Spiler Alert 1 Spiler Alert 2
(2022)
Když je Kitovi, příteli spisovatele Michaela Ausiella diagnostikována rakovina v posledním stádiu, gay pár se dostane na emocionální horskou dráhu.
Pokud si chcete pofňukat, nakoukněte do života Kita a Michaela a prožijte jej s jejich štěstím, láskou i bolestí s odcizení. A smrtí, jak už název napovídá.
Film byl natočen podle memoárů "Spoiler Alert: The Hero Dies" amerického televizního novináře, spisovatele a herce Michaela Ausiella, kterého ve filmu ztvárnil Jim Parson. Roli jeho přítele Kita Cowana ztvárnil Ben Aldrige. Oba se role zhostili uvěřitelně a i díky nim se zapsal přes melancholii do mého srdce...
Film v současné době nabízí ke shlédnutí s českým dabingem i v originále společnost SkyShowtime

ZDROJE: YouTUBE | SkyShowtime |
Kámoši - Americký film
Kámoši 2022
(2022)
Bobby je hrdý homosexuál, který připravuje velký projekt - první muzeum sexuálních menšin na americkém kontinentě. Přípravy mu bohužel zkomplikuje láska. Ve chvíli, kdy se smíří s tím, že milovat bude do smrti už jen sebe sama a své potřeby bude řešit randem na jednu noc, potká Aarona. Ten je zase smířený s tím, že toho pravého nikdy nepotká, a vztahovou prázdnotu si kompenzuje prací. Oba dva ovšem zjistí, že pokud jde o sexuální orientaci, láska si nevybírá a všem "ubližuje" stejně.
(Oficiální text distributora)

ZDROJE: YouTUBE |
Americký film Milk
Milk 2008
(2008)
Tragický příběh jednoho z nejznámějších novodobých mučedníků světa, Harveyho Milka, najdete na SKY SHOWTIME
Americký film z roku 2008 s Seanem Pennem v hlavní roli vypráví osudový příběh amerického politika a aktivisty za práva homosexuálů. Film se zaměřuje na posledních šest let života Harveye Milka od okamžiku, kdy se přestěhuje z New Yorku do San Francisca. Zde se postupně z aktivisty stává politik a nakonec zde tragicky umírá jako oběť atentátu.

Německo Americký film Plnou parou vzad!
Pnou parou vzad!
(2002)
Není to nijak převratný film s dokonalým příběhem. Je to prostě jen jedna z mnoha letních bláznivých komedií a díky době svého vzniku, je plná stereotypů a klišé. A přesto se na ní občas, když už mám teda nějaký ten drink v sobě a nostalgickou náladu k tomu, rád podívám.
Příběh dvou kamarádů Jerryho a Nicka, kteří se vydají na seznamovací plavbu, aby zapomenuli na své strasti a užili si trochu té slasti narazí v okamžiku, kdy odhalí, že se (tak trochu vlastní vinnou) ocitli na lodi plné gayů. Už z toho je patrné, že není třeba čekat žádné zázraky. Ale je vám jistě jasné, že na takový film by člověk měl být posilněn. Alespoň půl lahví rumu. A starosti nechat sousedům.
Tak vám přeji prima zábavu a když není pěkně venku, tak si to léto připomeňte v obýváku.

ZDROJE: YouTUBE
DJ BRAQ
Ahoj u devatenáctého songu 2024
LAUV "potential"
Kalifornský sympaťák Ari Staprans Leff vydal právě nový singl na kterém si hraje se svou bisexualitou...
LAUV, jak si Ari v uměleckém světě říká, inklinuje k převážně k baladám a rozchodovým písním, se kterými začal už někdy ve čtrnácti. Já ho mám rád od chvíle, kdy jsem slyšel jeho duety s TROYEM SIVANEM a ANNE MARIÍ.
Tenhle jeho nový song je ve znamení potenciálu. A zase mě baví. Tak třeba Ariho pustíte do svejch oušek i vy...
DJ BRAQ / JK

Zdroje: YouTUBE
Songy týdne můžete poslouchat na YouTUBE music
Songy týdne hraje
Rádio Calimeroclub ... mix hudby...
Ahoj u osmnáctého songu 2024
Chris Housman
Americký sympaťák Chris Housman totiž vydal singl "guilty as sin".  Píseň vinen jako hřích je o zakázané lásce a je doprovázena sexy klipem.  No a protože mám rád tenhle country styl, který je kořeněný blues a  protoýe je váýně se na co koukat, tak jsem prostě neodolal a o tenhle  song se s vámi rád podělil...
DJ BRAQ / JK

Zdroje: YouTUBE
Songy týdne můžete poslouchat na YouTUBE music
Songy týdne hraje
Rádio Calimeroclub ... mix hudby...
Ahoj u sedmnáctého songu 2024
BEN PLATT cherry on top
Představuji nový singl od BENA PLATTA. Jak už to bývá, comming outy jsou za hranicemi více v pohodě a tak i tento zpěvák z amerického talentu do toho šel přes klipy. A pokračuje v tom dál. Už to není ten holobrádek, ale vousatej chlápek. Ovšem zpívat umí stále a pokud jdete na pohodu, myslím, že se vám tenhle kousek bude líbit.
Tak ve zdraví si užívejte sněhu (i když tady mám nádherně rozkvetlé kaštany a slunce přes okna mě úžasně hřeje)
A za týden zas naslyšenou ;)
DJ BRAQ / JK

Zdroje: YouTUBE
Songy týdne můžete poslouchat na YouTUBE music
Songy týdne hraje
Rádio Calimeroclub ... mix hudby...
Ahoj u šestnáctého songu 2024
ANNALISA x OLIVIA "sinceramente"
Singl "sinceramente" ve spojeni ANNALISI a OLIVIE STONE se do popředí dostalo díky nečekanému náboji. Když jsem tuhle verzy songu slyšel poprvé, byl jsem moc překvapený jak málo stačí, aby se z dobré písničky stala vážně pecka.
Za mě jednoznačně jedno z velikých překvapení za poslední dva měsíce.
DJ BRAQ / JK

Zdroje: YouTUBE
Songy týdne můžete poslouchat na YouTUBE music
Songy týdne hraje
Rádio Calimeroclub ... mix hudby...
Alba
Ahoj Jen KLUCI
Jak víte, tak stále opakujeme, že přátelství může být i magické. Třeba ve chvíli, kdy se můžeme naladit na pohodovou vlnu. Anebo propařit víkend...
V minulém roce jsme tak zkusili rozjet takový malý Retro JUKEBOX a s ním i něco jako Party RIDE... Nakonec jsme sice vyhořeli, ale pár alb se podařilo zařadit a zmínit.
Letos zkusíme pokračovat už jen jako MusicBOX, ve kterém budeme vytahovat jak ta stará oblíbená alba, tak ta nová...
A samosebou ty už zveřejněná opět zpřístupníme.

Album na poličku
PET SHOP BOYS nonetheless
Album na poličku
Eternal Seekers
Kateřina Marie Tichá a Bandjeez
Plamen; 2009 YT.music | JK web |
LENNY
BEN CRISTOVAO
Jen tak; 2021 YT.music | JK web |
Zapomenuté klíčky a propustky
Máš-li pocit, že patříš mezi naší partu a měl bys mít také propustku, zkus o ni požádat...
Nebo nás najdeš na Telegramu
Telegram - JK
Klub u Rudolfa

Možná ještě hledáte:


Možná ještě hledáte:
FilmBOX
Parta

Možná ještě hledáte:
FilmBOX
Parta

Jen KLUCI
Web pro kluky na kluky
a jejich přátelé
Web o přátelství,
výletech, filmech,
hudbě
a hlavně o životě jaký je...

A všechno (s klíčkem):
Všechno
fBoxmBOX

Jen KLUCI
Web pro kluky na kluky a jejich přátelé
Web o přátelství, výletech, filmech, hudbě, knihách
a hlavně o životě jaký je...
Hospoda Pochvalov
Růžový Slon
Návrat na obsah