YGraver na neděli

Přejít na obsah

YGraver na neděli

Jen KLUCI
Published by YGraver v Jen KLUCI · 13 Srpen 2023
Tags: Sloupek

Přeji hezkou neděli Jen KLUCI
Tak máme za sebou týden oslav v rámci pražského Pride. Jak jistě víte, nepatřím mezi příznivce a tak i na tom letošním jsem chyběl. Pokud se někdo zúčastnil i doprovodných akcí, tak neváhejte a dejte mi vědět jak jste si je užili.
Nicméně se ale nelze úplně vyhnout reakcím, které mě letos možná zasáhli více, než kdy předtím. A víc než kdy dříve  odhalují odvrácenou tvář sociálních sítí. Ať už to byli hromada nechutných vzkazů na adresu jednoho z hlavních sponzorů, který ale hejrtům poslal jasný vzkaz, a nebo vzkazy Natálii Grossové. I když mě kamarád a spolupracovník DJ JESSICA uklidňuje, že se jedná jen o štěkání psů za plotem (a jak známo pes který štěká, nekouše), nedokážu se ubránit pocitu, že těch psů je každým rokem víc a víc... A po přečtení veškeré té zloby co se skrývá v lidech se v koutku duše bojím. Co se stane až se tihle psi urvou ze řetězu? Vím že jeden vzteklý pes strhne celou smečku. A já znám následky i když jen vzdálené a v jiných souvislostech. Jen doufám, že se to nestane. Že těch psů nikdy nebude dost... Omlouvám se, ale muselo to ven. Možná to jsou následky toho jak už jsem dlouho doma.
Ale jinak to vypadá, že pochod byl fajn a moc děkuji za fotky z průvodu, které mi poslal TPD. Díky tomu můžeme říct, že i Jen KLUCI zanechali stopu na tom letošním ročníku ;)
Prague Pride 2023
Fotky TPD pro JK21

A zítra nás čeká nový song týdne, který pro nás připravuje DJ BRAQ. Možná díky uplynulému Prague Pride tentokrát sáhnul po novince od ADONXSe "no common measure". A já musím uznat, že Adam opět dokazuje, že nehodlá jít cestou prvoplánovaných tanečních hitů. Novinka je opět neskutečně světový pop.
ADONXS no common measure ADONXS no common measure ADONXS no common measure

Co se týká mě, jak už jsem zmínil, tak stále jsem nemocný. Navíc mě budou čekat další dva týdny hlídání. Takže pokud mě napadne nějaké krátké setkání, dám vám vědět kluci.
Tak se mějte parádně a snad za týden zase na čtenou ;)
YGraver


0
reviews
Klub u Rudolfa
Možná ještě hledáte:
Návrat na obsah