Song na 5 týden

Jen
Přejít na obsah

Song na 5 týden

Jen KLUCI
Published by DJ BRAQ v Hudba · 30 Leden 2023
Tags: Jukebox
MISS PETTY
MISS PETTY hvězda
Čus KLUCí.... je tu pondělek a s ním můj song týdne
V pátém týdnu jsem šáhl po české draq queen MISS PETTY. David Daniel se v mediálním prostoru mezi námi pohybuje cca od roku 2013. Jeho singl neděle pak patřil k posledním, které vydal pod svým jménem. V jeho tvorbě není nic zásadního či převratného čím by vás ohromil a nebo by vás dostalo do kolen. Od roku 2018 pak nastartoval svou klubovou kariéru už jako MISS PETTY. Nu snaha se cení a tak postupně zasahuje do podvědomí více a více. Ať již čím dál tím líp zpracovanými klipy, nebo spoluprací s dalšími zajímavými jmény jako je třeba již na našem webu zmíněný TOME PRINCE.
Píseň hvězda je z loňského EP "Slay" a zaujal mě především její text. Díky tomu skončila v mém nápadovém playlistu a já se jí teď snažím poslat dál.
Pokud mohu soudit tak MISS PETTY si stále píše texty i hudbu sám a myslím, že jistý talent má. Bylo by fajn, kdyby mu s kariérou ještě někdo pomohl, aby dosáhl svých hranic a překročil je. Má na to.
DJ BRAQ & Rádio CALIMEROCLUB
Radio CALIMEROCLUB
DJ BRAQ 02/231
review
tpod2
09 Bře 2023
Opět jsem si rozšířil svůj hudební obzor ... písnička se mi hodně líbí, hned při prvním poslechu se to člověku vetře do uší .
Klub u Rudolfa
Návrat na obsah