Song na 3 týden

Jen
Přejít na obsah

Song na 3 týden

Jen KLUCI
Published by DJ BRAQ v Hudba · 16 Leden 2023
Tags: Jukebox
ADAM LAMBERT
ADAM LAMBERT - holding out for a hero
Čus KLUCí.... je tu pondělek a s ním můj song týdne...
...a tím je opět překopávka letitého hitu. Tentokrát si jej vzal do parády Adam Lambert - americký zpěvák a textař, který v osmé sezóně American Idol obsadil druhé místo. Mnozí z nás ho budou znát ze spojení se skupinou QUEEN kde hostuje jako zpěvák. A musím říct, že mu to fakt jde dobře. Možná jste také narazili i na jeho rozněžněnou live verzi "believe" od CHER. Adam má na svém kontě samozřejmě i vlastní úspěšné songy, například parádní "ghost town" nebo "another lonely night". Ale právě teď a tady se stane songem třetího týdne roku 2023 nesmrtelná pecka z repertoáru BONNIE TYLER "holding out for a hero". Tu nazpívala v roce 1984 pro film Footloos a dodnes je zařazována do playlistů rádií. Navíc se dočkala spousty coverů - u nás si ji vzala na paškál LUCIE VONDRÁČKOVÁ a zpívala nám ať je jak "vítr".
Nicméně Adamovo pomalejší synthpopvé tempo s rockpopovým feelingem a tanečním základem je prostě velmi zábavný úlet týdne...

DJ BRAQ & Rádio CALIMEROCLUB
ADAM LAMBERT

Radio CALIMEROCLUB5
reviews
tpod2
22 Led 2023
Tuhle písničku mám rád jak v originále, tak od L.V. a teď tedy k tomu přidávám i tuhle verzi.
DJ BRAQ
17 Led 2023
Která verze make upu přesně? Jinak se ten song kupodivu valí jako kameny a pokud si hu pustíš jen tak, bez klipu, tak se vážně hodně dostal pod kůži ;)
Broník
16 Led 2023
zajímavá verze. asi jsem už fakt starej - ale na další shlédnutí tomu asi přijdu na chuť. A ten make up - to musela být ale piplačka - ten je hezkej :-)
DJ BRAQ
16 Led 2023
No nekecej!
Peta
16 Led 2023
Ahoj... Tak to je husty, to jsem ani nevedel o Lucce Vondrackovy... :) Song je hezky... :)
Klub u Rudolfa
Návrat na obsah