Ahoj Jen KLUCI

Jen
Přejít na obsah

Ahoj Jen KLUCI

Jen KLUCI
Published by YGraver v Jen KLUCI · 12 Březen 2023
JK21
Ahoj Jen KLUCI
Tak tu máme neděli. Dnes tady měl být tip na nějaký retro film, ale bohužel jsem tu jen já. Věřím, že vám nejspíš stačím (a jsem za to rád), ale bohužel jak se zdá, už nestačím sám sobě. Nasadil jsem tempo a věřil, že na to nebudu sám. Jenže v dnešní době je člověk vlastně téměř pořád sám, i když má kolem sebe spoustu skvělých lidí, jako jste vy.
Tak či tak je mi to líto, ale i když se na začátku tohoto roku zdálo, že toho mám v rukávu hodně, tak inspirace došla po dvou měsících a já už jsem jen v tílku. Žádný rukáv kam bych sáhnul, abych si připravil další materiál a udržel týdenní tempo.
Takže zatím v příštích dnech naskočí ještě dvě, možná tři alba a snad DJ BRAQ, dokud na to bude mít náladu a víru bude dodávat song týdne. Ale tím jak se zdá prozatím končíme.
Pokud nějak postupem času narazíte na nějaké další možné budoucí téma na články, pište a posílejte zprávy a já se budu snažit hnout dál. Samozřejmě zůstanou základní informace o srazech před i po.
Docela mě to mrzí, ale zdá se že jsem to asi vzal vážně za špatný konec. Web který nemá co nabídnout je v dnešní době mrtvý web a nám holt bude muset stačit, že se čas od času ukecáme k smrti na Telegramu.
I tak vám všem moc děkuji, že jste ještě stále se mnou.
Pokud se stane nějaký zázrak, budete to vědět jako první.
Váš YGraver


4
reviews
tpod2
20 Bře 2023
Čestmírku, vážně to musí být týdenní tempo ? Chápu, že nějaký řád a štábní kulturu to mít musí, ale ...
Jardajr
17 Bře 2023
Jsem tady i já, přátelé, i když ne tak často, jak by si tento web zasloužil. Díky YGraverovi za snahu přinést na stránky to nejlepší, ze zajímavostí kolem nás 👍
YGraver
14 Bře 2023
Jsem rád, že tu se mnou jsi stejně jako ostatní... Děkuji Petře ;)
Petr
13 Bře 2023
Noo co na to rict... Premyslim..ale pisu, abys vedel, ze jsem tu ikdyz nejsem moc videt...
Klub u Rudolfa
Návrat na obsah