Tak další týdeníček mimo zavedený řád...

Poslední květnový (tý)deníček roku 26
Tak další můj týdeníček, co je tak trochu mimo zavedený řád...
Ahoj všichni náhodní pocestní. Tak zase píšu na poslední chvilku pár řádek.
Tentokrát mám nepatrnou historku z cest vlakem. Pracovní. Před pár dny mě odrovnal jistý mladík, který mi daroval velmi velkou kytici, za to, že jsem na něj byl hodný. Zdálo se teda jako, že se mu ten den nepovedlo rande, ale i tak jsem to nečekal. Fotku nemám - kytici jsem nechal děvčatům v dopravní kanceláři, kde udělala velikou radost.
Tentokrát mám nepatrnou historku z cest vlakem. Pracovní. Před pár dny mě odrovnal jistý mladík, který mi daroval velmi velkou kytici, za to, že jsem na něj byl hodný. Zdálo se teda jako, že se mu ten den nepovedlo rande, ale i tak jsem to nečekal. Fotku nemám - kytici jsem nechal děvčatům v dopravní kanceláři, kde udělala velikou radost.
A jdeme dál. Jen KLUCI za sebou mají výlet do výtopny v Jaroměři. Výtopna sice je malinká, ale je se na co koukat a tak máme hromadu fotek.
Pozdější výborný oběd "U koule" byl pak jen třešničkou na dortu a panu Radkovi tak děkujeme za výbornou společnost!
Pozdější výborný oběd "U koule" byl pak jen třešničkou na dortu a panu Radkovi tak děkujeme za výbornou společnost!
Pokud půjde vše podle plánu, tak bychom se v červnu mohli potkat někde v Praze. A to je zatím vše přátelé.
YGraver
0
recenze
Váš názor je pro nás důležitý a pomáhá nám zlepšit službu.
