Song týdne: 21. THE STYLISTS "it was nice to meet you"
Nový týden a nový song do vašich oušek je tady... Sakra! tak tenhle song mi fakt unikl... Neskutčně parádní kousek od party The STYLISTS, která se ozvala po neuvěřitelných patnácti letech!
No i mě uniknou novinky. Tak to prostě je. A tak jsem teprve teď zjistil, že před dvěma lety se vrátila neuvěřitelně šílená parta The STYLIST s novým albem a několika singly.
A já jeden z nich - It Was Nice To Meet You - necelé dva roky po premiéře prostě musím nacpat i do vašich oušek. Tahle fúze elektra a jazzového feelingu se totiž neskutečně povedla. Nejen díky charakteristickému hlasu Tonyi Gravees, ale především parádním saxofonu Petra Venkrbce!!
A já jeden z nich - It Was Nice To Meet You - necelé dva roky po premiéře prostě musím nacpat i do vašich oušek. Tahle fúze elektra a jazzového feelingu se totiž neskutečně povedla. Nejen díky charakteristickému hlasu Tonyi Gravees, ale především parádním saxofonu Petra Venkrbce!!
DJ BRAQ
ZDROJE: YouTUBE
Songy týdne můžete poslouchat na YouTUBE music
Songy týdne hraje
0
recenze
Váš názor je pro nás důležitý a pomáhá nám zlepšit službu.

