Potkáme se v květnu?

Potkáme se v květnu?
Setkání Jen KLUKŮ na cestě do květnové Jaroměře... Přidáte se?
V druhé půli května, konkrétně v neděli 24. května jedeme na výlet "po stopách Jen KLUKŮ".
Cílem je Jaroměř a protože jsme pevnost Josefov před lety navštívili, tak bychom teď zamířili do místní výtopny a okukovali město.
Info postupně aktualizuji.
YGraver
0
recenze
Váš názor je pro nás důležitý a pomáhá nám zlepšit službu.