Potkáme se i v březnu Jen KLUCI?

Potkáme se i v březnu Jen KLUCI?
Setkání jen KLUKŮ v březnové Praze... Přidáte se?
Zajdeme na drink ve středu 18. března a to rovnou od 18. hodin (ať se nám to fajn pamatuje) do pražského Flirtu.
Případné další informace postupně budu aktualizovat, nebo je najdete v komentářích.
YGraver
0
recenze
Váš názor je pro nás důležitý a pomáhá nám zlepšit službu.