Nový (tý)deníček a zatím stále bez určení

Nový (tý)deníček a zatím stále bez určení
Tak a máme tu (tý)deníček Jen KLUKŮ, který je stále mimo pořadí, a opět se tak hlásím o slovo i já...
Tak zdravím. Jak jste jistě postřehli, stále nejsem úplně ve formě, co se týká mé spolehlivosti. Ale nevzdávám to a to se snad i počítá.
Kvapem se blíží výlet JK do Jaroměře a tak konečně přidávám nějaké informace k výletu.
Pokud by se jelo vlakem tak:
Odjezd by byl cca v 8.14 z hlavního nádraží v Praze a v Jaroměři bychom byli teoreticky v 10.17
Odjezd zpět by mohl být v 16.43 z Jaroměře s přestupem v Hradci Králové a příjezd do Prahy v 18.43
Nebo v 17.41 z Jaroměře přímím vlakem a návrat do Prahy v 19.42
Odjezd by byl cca v 8.14 z hlavního nádraží v Praze a v Jaroměři bychom byli teoreticky v 10.17
Odjezd zpět by mohl být v 16.43 z Jaroměře s přestupem v Hradci Králové a příjezd do Prahy v 18.43
Nebo v 17.41 z Jaroměře přímím vlakem a návrat do Prahy v 19.42
Bohužel adekvátní autobusové spojení jsem nenašel.
Cena jízdného je technicky díky všem možným tarifům na vás. Lze dojet na jízdenku PID do Poděbrad a dále pokračovat na skupinovou jízdenku IREDO (2 dospělí za 490 Kč na 24 hodin), případně se podívejte na různé možnosti slev.
Cena jízdného je technicky díky všem možným tarifům na vás. Lze dojet na jízdenku PID do Poděbrad a dále pokračovat na skupinovou jízdenku IREDO (2 dospělí za 490 Kč na 24 hodin), případně se podívejte na různé možnosti slev.
A to je - bohužel - vše. Na mé straně je totiž tak trochu okurková sezóna a zprávy od vás čím dál tím víc utichají. Takže moc není o čem psát. Tak se teda v dobrém loučím a pokud někdo bude chtít, může tuto sobotu ladit večer rádio a soutěžit o vstupenku na pražské věže ;)
YGraver
1
recenze
Váš názor je pro nás důležitý a pomáhá nám zlepšit službu.
petr
Sobota 16 Kvě 2026
ahoj , no pro mě velmi náročné , tak se bohužel neuvidíme, ale děkuji za řádky 🥰